Radca prawny, skuteczny prawnik

/Radca prawny, skuteczny prawnik
Radca prawny, skuteczny prawnik2019-04-17T01:03:01+02:00

Radca Prawny – skuteczny prawnik Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska oferuje pomoc prawną z różnych gałęzi i dziedzin prawa. Oferowana pomoc obejmuje prawo rodzinne, cywilne czy gospodarcze.

Swoją wiedzę i doświadczenie Kancelaria wykorzystuje również w pracy dla spółek prawa handlowego, przedsiębiorstw społecznych takich jakich spółki z o.o. non profit i spółdzielnie socjalne oraz innych podmiotów gospodarczych. Kancelaria RP. AT zapewnia złożoną, profesjonalną pomoc od etapu tworzenia organizacji aż do całkowitego prowadzenia danego przedsiębiorstwa czy spółdzielni.

Szukając pomocy w zakresie prawa rodzinnego kancelaria udzieli porad prawnych w sprawach m.in.: rozwodu i separacji, alimentów, władzy rodzicielskiej, kontaktu z małoletnimi dziećmi czy też sprawy o podział majątku lub o orzeczenie rozdzielności majątkowej.

Prawo cywilne, sprawy spadkowe

Pomoc w zakresie praca cywilnego obejmuje między innymi: sprawy spadkowe, dochodzenie roszczeń majątkowych, sprawy o zapłatę, spory wynikające z umów, sprawy o odszkodowanie związane
z wypadkami komunikacyjnymi ustanowienie renty oraz odpowiedzialności za błędy w sztuce lekarskiej i wiele innych.

Ponadto posiada doświadczenie w sporach sądowych jak i w prowadzeniu negocjacji, skutkujących niejednokrotnie zawarciem ugody sądowej i pozasądowej. Ze swobodą podejmuje się reprezentacji przed sądem, a także skutecznie mierzy się z windykacją czy egzekucją należności. W sposób kompleksowy obsługuje prawnie organizacje pozarządowe – fundacje, stowarzyszenia, w tym organizacje pożytku publicznego.